Zprávy ze školy

Sportovně – turistický kurz 2. S a 3. S

Žáci maturitního oboru Logistické a finanční služby absolvovali ve dnech 7. až 9. června sportovně turistický kurz. Ubytováni jsme byli v areálu „U Lva“ na okraji Lázní Bělohrad, kde také probíhala část našeho programu a odkud jsme vycházeli na výpravy po okolí.

Informace k podzimnímu termínu MZ 2017

Přihlašování k podzimnímu termínu MZ proveďte osobně (dalším způsobem dle dohody) od 14. 6. do 22. 6. 2017 v čase 8:00-12:00 na pracovišti Volanovská 243,Trutnov u Mgr. M.Hainišové. Informace k dalším částem MZ jsou uvedeny dále v textu.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018

Vyhlašujeme 3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018. Konec sběru přihlášek je stanoven na 15. srpna 2017. Doplňující informace k tomuto kolu přijímacího řízení a k odevzdání zápisových lístků získáte na telefonu: 736 619 537; 724 896 170. Počty přijímaných žáků a termíny jsou uvedeny dále v textu.

Exkurze do Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o

V pátek 26. května se uskutečnila pro naše studenty oboru Logistické a finanční služby velmi zajímavá exkurze do mnohaletého trutnovského závodu Tyco. Impulz k této exkurzi vyšel právě od podniku, neboť je velká poptávka po absolventech se znalostí programu SAP, a právě tento program je na naší škole vyučován.