Suplování:   Pondělí 23.4.2018 (první cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

4S

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Kašparová Pavlína

 

..

BOR

SVL

-

..

..

-

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvka Michal

2.hod

supl. (KAS)

PRA

3S

(11)

 

Hainišová Milena

3.hod

odpadá

CJL

4S

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LIV

4S

 

Maturitní zkoušky

Lukáčková Andrea

4.hod

odpadá

MAT

4S

 

Maturitní zkoušky

Švadlena Luděk

3.hod

supl. (KAS)

PRA

3S

(2P)

 

Švadlenová Olga

5.hod

přesun <<

LIV

3S

(2P)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

LIV

3S

 

na 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3S

2.hod

PRA

 

(11)

supluje

Borůvka Michal

(KAS)

 

3.hod

PRA

 

(2P)

supluje

Švadlena Luděk

(KAS)

 

5.hod

LIV

 

(2P)

přesun <<

Švadlenová Olga

z 6.hod

 

6.hod

LIV

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

OBN

   

odpadá

 

(KAS)

 

 

Suplování:   Úterý 24.4.2018 (první cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

4S

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Borůvka Michal

 

..

BRO

REZ

SVA

-

-

-

 

Dvořáková Eva

 

-

-

KAS

MAK

KAS

-

..

..

Kuželová Zuzana

 

..

..

..

BRO

..

..

-

 

Lukáčková Andrea

 

-

KAS

-

BRO

-

-

-

..

Mánek Jan

 

-

-

-

-

-

-

-

 

Švadlena Luděk

     

KOR

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brolíková Iva

2.hod

supl. (BOR)

ANJ

3B

(6)

 
 

4.hod

spojeno (KUZ)

ANJ

1G

(11)

 
 

4.hod

supl. (LUK)

MAT

3S

(11)

 

Hainišová Milena

5.hod

přesun <<

SVS

3S (SVS3)

(11)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

SVS

3S (SVS3)

 

na 5.hod

Kašparová Pavlína

1.hod

odpadá

LPS

4S

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

supl. (LUK)

MAT

2A

(1)

 
 

3.hod

supl. (DVO)

EKO

3S

(2P)

 
 

4.hod

odpadá

LPS

4S

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

supl. (DVO)

FYZ

1B (TE)

   

Korčáková Daniela

3.hod

supl. (SVL)

LIV

2A

(1)

 

Makovský Vlastimil

4.hod

spojeno (DVO)

FYZ

1B (TE)

(7)

 

Rézová Michaela

3.hod

supl. (BOR)

ANJ

1A

(5)

 

Švadlenová Olga

4.hod

supl. (BOR)

ANJ

1A

(5)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1A

3.hod

ANJ

 

(5)

supluje

Rézová Michaela

(BOR)

 

4.hod

ANJ

 

(5)

supluje

Švadlenová Olga

(BOR)

1B

4.hod

FYZ

TE

(7)

spojí

Makovský Vlastimil

(DVO)

 

5.hod

FYZ

TE

 

supluje

Kašparová Pavlína

(DVO)

 

7.hod

ANJ

CP

 

odpadá

 

(DVO)

 

8.hod

ANJ

CP

 

odpadá

 

(DVO)

1G

1.hod

ANJ

   

odpadá

 

(KUZ)

 

4.hod

ANJ

 

(11)

spojí

Brolíková Iva

(KUZ)

 

8.hod

_MAT

MAS

 

odpadá

 

(LUK)

2A

2.hod

MAT

 

(1)

supluje

Kašparová Pavlína

(LUK)

 

3.hod

LIV

 

(1)

supluje

Korčáková Daniela

(SVL)

3B

2.hod

ANJ

 

(6)

supluje

Brolíková Iva

(BOR)

3S

1.hod

ANJ

   

odpadá

 

(BOR)

 

3.hod

EKO

 

(2P)

supluje

Kašparová Pavlína

(DVO)

 

4.hod

MAT

 

(11)

supluje

Brolíková Iva

(LUK)

 

5.hod

SVS

SVS3

(11)

přesun <<

Hainišová Milena

z 8.hod

 

5.hod

KAJ

   

odpadá

 

(KUZ)

 

6.hod

KAJ

   

odpadá

 

(KUZ)

 

8.hod

SVS

SVS3

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

MAS

MASs

 

odpadá

 

(LUK)

 

Zpracováno v systému Bakaláři