Suplování:   Úterý 19.9.2017 (druhý cyklus)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Daňková Jitka

   

DVO

BRO

         

Hainišová Milena

   

KAS

-

         

Procházková Jaroslava

       

HAI

       

Šrůtek Pavel

..

SEF

SEF

VAN

SEF

..

..

   

Štěpánek Vladimír

 

DAN

-

BOR

MAK

LUK

-

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvka Michal

3.hod

supl. (STE)

LIV

2C

(1)

 

Brolíková Iva

3.hod

supl. (DAN)

MAT

1C

(6)

 

Daňková Jitka

1.hod

supl. (STE)

NAS

1C

(6)

 

Dvořáková Eva

2.hod

supl. (DAN)

ODK

1C (ZI)

(4)

 

Hainišová Milena

4.hod

spojeno (PRO)

TEC

2C (P)

(7)

 

Kašparová Pavlína

2.hod

supl. (HAI)

NEJ

3S

(2P)

 

Lukáčková Andrea

3.hod

přesun <<

MAT

3C

(1P)

z 21.9. 1.hod

 

5.hod

supl. (STE)

LIV

4S

(4P)

 

Makovský Vlastimil

4.hod

supl. (STE)

NAS

2B

(5)

 

Procházková Jaroslava

3.hod

odpadá

EKO

3C

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEC

2C (P)

 

zrušeno

Rézová Michaela

2.hod

výměna <<

ODG

1G

(13)

z 18.9. 4.hod

Šefr Michal

1.hod

spojeno (SRU)

ODV

3B (T)+

(9)

 
 

2.hod

spojeno (SRU)

MAL

3B (T)+

(9)

 
 

4.hod

spojeno (SRU)

MAL

3B (T)+

(1)

 

Vaňková Dagmar

3.hod

spojeno (SRU)

PAV

3B (T)+

(7)

 
 

8.hod

navíc

CHE

2C (Z)+

(5)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1C

1.hod

NAS

 

(6)

supluje

Daňková Jitka

(STE)

 

2.hod

ODK

ZI

(4)

supluje

Dvořáková Eva

(DAN)

 

3.hod

MAT

 

(6)

supluje

Brolíková Iva

(DAN)

1G

2.hod

ODG

 

(13)

výměna <<

Rézová Michaela

z 18.9. (Po) 4.hod

 

7.hod

CJA

   

odpadá

 

(STE)

2A

0.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

1.hod

ODV

T

(9)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

2.hod

MAL

T

(9)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

3.hod

PAV

T

(7)

spojí

Vaňková Dagmar

(SRU)

 

4.hod

MAL

T

(1)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

5.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

6.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

2B

4.hod

NAS

 

(5)

supluje

Makovský Vlastimil

(STE)

 

8.hod

CHE

EI

(5)

navíc

Vaňková Dagmar

 

2C

3.hod

LIV

 

(1)

supluje

Borůvka Michal

(STE)

 

4.hod

TEC

P

(7)

spojí

Hainišová Milena

(PRO)

 

8.hod

CHE

Z

(5)

navíc

Vaňková Dagmar

 
 

8.hod

TEC

P

 

odpadá

 

(PRO)

3B

0.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

1.hod

ODV

T

(9)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

2.hod

MAL

T

(9)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

3.hod

PAV

T

(7)

spojí

Vaňková Dagmar

(SRU)

 

4.hod

MAL

T

(1)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

5.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

6.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

3C

3.hod

MAT

 

(1P)

přesun <<

Lukáčková Andrea

z 21.9. (Čt) 1.hod

3S

2.hod

NEJ

 

(2P)

supluje

Kašparová Pavlína

(HAI)

4S

5.hod

LIV

 

(4P)

supluje

Lukáčková Andrea

(STE)

 

 

Suplování:   Středa 20.9.2017 (druhý cyklus)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Makovský Vlastimil

-

..

-

SEF

PRO

 

-

-

 

Šrůtek Pavel

..

PRO

PRO

SEF

SEF

..

..

   

Štěpánek Vladimír

 

-

LUK

REZ

KAS

REZ

..

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáková Eva

1.hod

výměna >>

MAM

1G

 

na 18.9. 3.hod

Kašparová Pavlína

4.hod

supl. (STE)

CJA

3S

(2P)

 

Lukáčková Andrea

2.hod

supl. (STE)

CJA

4S

(4P)

 

Makovský Vlastimil

5.hod

odpadá

TEC

3C (C)

 

zrušeno

Procházková Jaroslava

1.hod

spojeno (SRU)

NAS

3B (T)+

(9)

 
 

2.hod

spojeno (SRU)

EKO

3B (T)+

(9)

 
 

4.hod

spojeno (MAK)

TEC

2B (C)+

(4)

 
 

5.hod

přesun <<

EKO

3C

(9)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EKO

3C

 

na 5.hod

 

7.hod

navíc

TEC

2C (P)

(1)

 

Rézová Michaela

1.hod

výměna <<

ODG

1G

(13)

z 18.9. 3.hod

 

3.hod

supl. (STE)

CJA

1G

(13)

 
 

5.hod

supl. (STE)

LIV

3S+

(2P)

 

Šefr Michal

3.hod

spojeno (SRU)

MAL

3B (T)+

(1P)

 
 

4.hod

spojeno (SRU)

MAL

3B (T)+

(5)

 
 

5.hod

odpadá

MAL

3C (IE)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

MAL

3C (IE)

(9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1C

6.hod

NAS

   

odpadá

 

(STE)

1G

1.hod

ODG

 

(13)

výměna <<

Rézová Michaela

z 18.9. (Po) 3.hod

 

3.hod

CJA

 

(13)

supluje

Rézová Michaela

(STE)

 

5.hod

LIV

 

(2P)

supluje

Rézová Michaela

(STE)

2A

0.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

1.hod

NAS

T

(9)

spojí

Procházková Jaroslava

(SRU)

 

2.hod

EKO

T

(9)

spojí

Procházková Jaroslava

(SRU)

 

3.hod

MAL

T

(1P)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

4.hod

MAL

T

(5)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

5.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

6.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

2B

3.hod

SUR

C

(1P)

spojí

Šefr Michal

(MAK)

 

4.hod

TEC

C

(4)

spojí

Procházková Jaroslava

(MAK)

2C

3.hod

SUR

P

(1P)

spojí

Šefr Michal

(MAK)

 

7.hod

TEC

P

(1)

navíc

Procházková Jaroslava

 

3A

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(MAK)

3B

0.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

1.hod

NAS

T

(9)

spojí

Procházková Jaroslava

(SRU)

 

2.hod

EKO

T

(9)

spojí

Procházková Jaroslava

(SRU)

 

3.hod

MAL

T

(1P)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

4.hod

MAL

T

(5)

spojí

Šefr Michal

(SRU)

 

5.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

 

6.hod

ODV

T

 

odpadá

 

(SRU)

3C

4.hod

TEC

C

(4)

spojí

Procházková Jaroslava

(MAK)

 

5.hod

EKO

 

(9)

přesun <<

Procházková Jaroslava

z 6.hod

 

6.hod

MAL

IE

(9)

navíc

Šefr Michal

 
 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 5.hod

3S

4.hod

CJA

 

(2P)

supluje

Kašparová Pavlína

(STE)

 

5.hod

LIV

 

(2P)

supluje

Rézová Michaela

(STE)

4S

2.hod

CJA

 

(4P)

supluje

Lukáčková Andrea

(STE)

 

Zpracováno v systému Bakaláři