O škole

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trutnov je školou,která poskytuje širokou škálu možností, jak získat vzdělání pro úspěšný profesní život.
Svými 11 vyučovanými obory je proto na Trutnovsku výjimečnou školou. Vzdělání poskytuje ve 4 objektech v Trutnově - Volanovská 243 (hlavní budova, teoretická výuka učebních oborů, restaurace, jídelna, OV oborů Kuchař, Číšník, Instalatér, Pekař,Tesař),  Pražská  131 (Logistické a finanční služby, nástavbová Gastronomie), Úpická 160 (domov mládeže), K Úpě 86 (OV oborů Truhlář a Tesař).
Škola je autorizovanou osobou v systému profesních kvalifikací. Autorizace zahrnují všechny aktuálně vyučované učební obory. Z řad veřejnosti je největší zájem o kurzy vedoucí k získání osvědčení o profesní kvalifikaci v gastronomických oborech. V této oblasti škola spolupracuje s pobočkou Úřadu práce ČR v Trutnově, a také s Hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Segedínský guláš speciál, karlovarské knedlíky