Blended learning - cesta k efektivitě

Blended learning - cesta k efektivitě reg. číslo CZ.1.07/1.1.00/57.0811

Pro projekt jsme vybrali klíčovou aktivitu č. 3 - Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů celkem pro 7 pedagogů školy. Zapojení pedagogové využili blended learningový výukový systém v minimálním rozsahu 20 hodin pro rozvoj osvojování především jejich ústních komunikačních dovedností. Úroveň jejich vstupních znalostí byla v rámci systému ověřena testem, posun znalostí a úroveň plnění jednotlivých úkolů byl průběžně zaznamenáván výukovým systémem. Po dosažení nejméně 20 hodin (1 vyučovací hodina = 45 minut) byla dosažená úroveň ověřena výstupním testem.

Další vybranou klíčovou aktivitou byla aktivita č. 4 Rozvoj individuálních komunikačních dovedností žáků. Žáci využívali obdobný výukový systém jako pedagogové v rámci klíčové aktivity č. 3. Na začátku opět absolvovali vstupní test pro zařazení do jejich jazykové úrovně. V průběhu realizace klíčové aktivity byla kombinována školní výuka i domácí příprava s blended learningem. Učitelé v průběhu realizace průběžně poskytovali žákům podporu formou on-line konzultací či připravených podpůrných materiálů. Zavedené postupy budou i nadále využívány pro zefektivnění výuky cizího jazyka žáků.

Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v anglickém/německém jazyce formou blended learningu.

Pro projekt jsme vybrali klíčovou aktivitu č. 3 - Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů celkem pro 7 pedagogů školy. Zapojení pedagogové využili blended learningový výukový systém v minimálním rozsahu 20 hodin pro rozvoj osvojování především jejich ústních komunikačních dovedností. Součástí výuky byly i webináře a konzultace s lektorem. Úroveň jejich vstupních znalostí byla v rámci systému ověřena testem, posun znalostí a úroveň plnění jednotlivých úkolů byl průběžně zaznamenáván výukovým systémem. Po dosažení nejméně 20 hodin (1 vyučovací hodina = 45 minut) byla dosažená úroveň ověřena výstupním testem.

Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém/německém jazyce formou blended learningu.