Šablony pro SŠ

Zapojením do projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0005823 financovaného Evropskou unií podpoříme osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, vzájemného setkávání a sdílení zkušeností pedagogů a pomůže naší škole při společném vzdělávání žáků.
Dále ještě více než doposud rozvineme spolupráci školy a zaměstnavatelů, využití cizích jazyků ve výuce, aktivity rozvíjející ICT a doučování žáků ohrožených školním neúspěchem. Naší škole byla přidělena částka více než 800 000 Kč.

Polední menu na 11. 12. 2017

Polévka I. Kulajda
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Krůtí ražniči s olivami, dušená rýže