Zprávy ze školy

Výsledky 4. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018

Tímto vyhlašujeme výsledky 4. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018. Umístění uchazečů pod přidělenými čísly naleznete v přiložených souborech. V Trutnově 14. 9. 2017 Mgr. et Mgr. Jiří Zahradník (ředitel školy)

Volná místa k ubytování na Domově mládeže

Všem studentům denního studia trutnovských škol a okolních škol oznamujeme, že na Domově mládeže při SOŠ a SOU je k dispozici ještě 8 volných lůžek. Cena 600 Kč za měsíc zahrnuje běžné služby a připojení k internetu. Ubytování lze dohodnout i jen na určité dny v týdnu, sudé či liché týdny apod. Informace získáte na tel.: 725 841 816,724 896 170.

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení rodiče, vážení žáci! Společné slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 pro žáky prvních ročníků se uskuteční v pondělí 4. září 2017 ve velkém sále MěÚ v Trutnově, Slovanské náměstí 165 od 8 hodin.

Výsledky 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018

Zveřejňujeme výsledky 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018.

Sportovně – turistický kurz 2. S a 3. S

Žáci maturitního oboru Logistické a finanční služby absolvovali ve dnech 7. až 9. června sportovně turistický kurz. Ubytováni jsme byli v areálu „U Lva“ na okraji Lázní Bělohrad, kde také probíhala část našeho programu a odkud jsme vycházeli na výpravy po okolí.

Informace k podzimnímu termínu MZ 2017

Přihlašování k podzimnímu termínu MZ proveďte osobně (dalším způsobem dle dohody) od 14. 6. do 22. 6. 2017 v čase 8:00-12:00 na pracovišti Volanovská 243,Trutnov u Mgr. M.Hainišové. Informace k dalším částem MZ jsou uvedeny dále v textu.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018

Vyhlašujeme 3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018. Konec sběru přihlášek je stanoven na 15. srpna 2017. Doplňující informace k tomuto kolu přijímacího řízení a k odevzdání zápisových lístků získáte na telefonu: 736 619 537; 724 896 170. Počty přijímaných žáků a termíny jsou uvedeny dále v textu.

Exkurze do Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o

V pátek 26. května se uskutečnila pro naše studenty oboru Logistické a finanční služby velmi zajímavá exkurze do mnohaletého trutnovského závodu Tyco. Impulz k této exkurzi vyšel právě od podniku, neboť je velká poptávka po absolventech se znalostí programu SAP, a právě tento program je na naší škole vyučován.

Šikovní tesaři postavili zahradní altán

V dílnách SOŠ a SOU Trutnov žáci 3. a 1. ročníku učebního oboru Tesař připravili konstrukční spoje zahradního altánu se sedlovou střechou včetně nátěru.

Termíny a rozpisy závěrečných zkoušek 2017

Zveřejňujeme termíny písemné, praktické a ústní části závěrečných zkoušek pro učební obory školy - viz příloha. V dalších přílohách najdete jmenovité rozpisy ústní části ZZ. Věnujte prosím pozornost datumům a časům začátku jednotlivých zkoušek. Mgr. et Mgr. Jiří Zahradník (ředitel školy)

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou