Zprávy ze školy

Poděkování na závěr

Vážení uživatelé stránek SOŠ a SOU Trutnov. Od 1. července 2018 přebírá práva a povinnosti této školy nástupnická organizace Střední škola gastronomie a služeb, se sídlem Volanovská 243, Trutnov, pod vedením Ing. Petry Jansové (stávající ředitelky Střední školy hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují).

Ředitelské volno 26. - 29. června 2018

V souladu se školským zákonem č. 561/2004 Sb., § 24, odst. 2, uděluji žákům naší školy na dny 26. – 29. června 2018 ředitelské volno z technických a organizačních důvodů. Vysvědčení budou předávána v pondělí 25. června 2018 od 8 hodin. Mgr. et Mgr. Jiří Zahradník (ředitel školy)

Výsledky 2. kola přijímacího řízení

Zveřejňujeme výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

Tesaři mezi nejlepšími na mistrovství ČR

Nejlepší žáci v oboru vzdělávání TESAŘ se utkali na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení

Zveřejňujeme výsledky 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

MOBILITNÝ PROJEKT ERASMUS+ Trutnov 2018

Stredná odborná škola informačných technológií Banská Bystrica Spoločné zdokonaľovanie odborných zručností – cesta ku kreatívnej práci

Zedníci školy v mezinárodní soutěži MURÁR 2018

Ve dnech 4. až 6. dubna 2018 se žáci SOŠ a SOU Trutnov již potřetí zúčastnili mezinárodní soutěže praktických zručností a odborných znalostí v oboru zedník konané v Nitře. Naší školu reprezentovali žáci třetího ročníku Petr Vlček a Zdeněk Radoň.

Vítání jara v Hradci Králové

Velkému zájmu návštěvníků se opět těšily tradiční velikonoční pekařské a cukrářské výrobky našich žáků. Na Pivovarském náměstí v Hradci králové v pátek 23. 3. 2018 stánek naší školy nabízel nejen mazance a beránky, ale i koláčky, tyčinky a další pochoutky.

Truhláři a zedníci na soutěži SUSO v Aldisu

Výstava Stavba a zahrada v Kongresovém Centru Aldis Hradec Králové byla doprovázena ve dnech 23. 3. a 24. 3. 2018 postupovým kolem soutěžní přehlídky stavebních řemesel.

Logistika soutěžila v Opavě pod záštitou České pošty

Ve dnech 20. 3. 2018 – 22. 3. 2018 se družstvo 3. ročníku oboru Logistické a finanční služby zúčastnilo Celorepublikové soutěže poštovních dovedností. Pořádající školou letošního ročníku byla Obchodní akademie a SOŠ logistická Opava a partnerem soutěže Česká pošta s. p.