Cukrářské slavnosti Na Karmeli 2018

Integrovaná střední škola Na Karmeli pořádala ve čtvrtek 22. Února Cukrářské slavnosti v prostorách školy a kostela sv. Bonaventury. Do Mladé Boleslavi se sjeli žáci z 11 škol z celé republiky.

Soutěžilo se v několika kategorii. Naši školu reprezentovali žáci v kategorii Cukrář, Pekař a Barman.
V kategorii Cukrář Slavnostní dort – „Dort s květinovou ozdobou“, se na bronzové příčce již podruhé umístila Tereza Ševcová.
Naše pekařka Daniela Kolářová upekla 6. nejlepší cibulový chléb.
Největší zastoupeni jsme měli mezi barmany - Eliška Valášková, Kateřina Haklová, Anna Šimková a Filip Medlík. Jejich úkolem bylo připravit 4 nealkoholické long drinky. Všichni barmani se umístili ve stříbrném pásmu.
Děkujeme všem soutěžícím za úspěšnou prezentaci školy a věříme, že v příštích letech budou lepší i podmínky pro nejenom naše účastníky.

Bc. Dagmar Vaňková