Gastro Hradec 2018 – carving pro každou příležitost

Jednou ze soutěžních částí mimo jiné byl i Carving Cup. Soutěžilo se v několika kategoriích. Žákyně 2. ročníku oboru kuchař/kuchařka Šárka Sobotková a Eliška Valášková žákyně 3. ročníku oboru číšník/servírka reprezentovaly naši školu v kategorii START CARVING pro začínající řezbáře.

Jejich úkolem bylo no volné téma vyřezat Cukrový meloun a 5 ks jablek. Šárka si zvolila téma ŽIVOT NA ZEMI a Eliška VÝROČÍ 100 LET VZNIKU REPUBLIKY. Porota složená z odborníků na carving ohodnotila žákyně bronzovým pásmem a bronzovou medailí!

Děkujeme žákyním za jejich nadstandardní snažení a příkladnou prezentaci školy.

Daniela Korčáková