MOBILITNÝ PROJEKT ERASMUS+ Trutnov 2018

Stredná odborná škola informačných technológií Banská Bystrica Spoločné zdokonaľovanie odborných zručností – cesta ku kreatívnej práci

Právě jsme k 21. dubnu 2018 úspěšně ukončili práci na společném projektu Erasmus + naší školy se žáky a jejich vyučujícími ze Slovenska! Uběhlo náročných 12 dní naplněných aktivitami v oficiální i volnočasové oblasti. Výstupy projektu jsou v přiložených souborech.

Děkujeme všem za příkladnou mezinárodní spolupráci a vytvoření báječné atmosféry!

Mgr. et Mgr. Jiří Zahradník

Polední menu na 23. 5. 2018

Polévka I. Kukuřičná polévka s luštěninovými nudličky
I. Vepřový plátek s chřestem a sýrem, šťouchané batáty s cibulkou, zelný salát s