Poděkování na závěr

Vážení uživatelé stránek SOŠ a SOU Trutnov. Od 1. července 2018 přebírá práva a povinnosti této školy nástupnická organizace Střední škola gastronomie a služeb, se sídlem Volanovská 243, Trutnov, pod vedením Ing. Petry Jansové (stávající ředitelky Střední školy hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují).

Činnost školy jako samostatného subjektu bude díky rozhodnutí Rady Královéhradeckého kraje a následně i Zastupitelstva Královéhradeckého kraje tedy ukončena k 30. 6. 2018. O jak užitečný krok se bude jednat, ukáže  budoucnost.

Nově vznikající střední škole a jejímu vedení v brzku předáme zrekonstruovanou budovu na ul. Volanovská 243 v Trutnově, novou cukrářskou a pekařskou dílnu, nové stroje v dílnách pro stavební učební obory, zrekonstruovanou školní cvičnou restauraci Junior, 3 nové automobily pro podporu odborného výcviku žáků učebních oborů školy a dokončovanou projektovou dokumentaci na zateplení Domova mládeže v ul. Úpická 160 v Trutnově. Taktéž i rozpracované projekty Šablon pro SŠ, Společného vzdělávání a navázané mezinárodní projekty Erasmus + škol ze Slovenska.

Školu zároveň opustí v blízké době téměř třetina kvalifikovaných pracovníků, kteří pro žáky vykonávali to nejlepší co mohli.

Nelze než tedy i touto cestou poděkovat všem (zaměstnancům a spolupracujícím firmám), kteří pracovali a stále ještě pracují ve prospěch žáků, ve prospěch maturitních a učebních oborů, ve prospěch řemesel a umu českých lidí!

Mgr. et Mgr. Jiří Zahradník (ředitel školy)