Projekt Podnikání v praxi úspěšně zakončen

Do projektu s názvem Podnikání v praxi byli zapojeni žáci oboru Logistické a finanční služby (4. S) a oboru Gastronomie (1.G). Program připravilo Centrum inovací a podnikání v Trutnově. Úkolem studentů bylo vytvoření podnikatelského záměru a jeho následného zpracování a prezentování před odbornou porotou, která byla složena ze zástupců Technologického centra v Hradci Králové.

Žáci aktivně vytvořili týmy, které si připravili své vlastní nápady na podnikatelské aktivity v Trutnově.
Porota vybrala tři nejzajímavější projekty: Ski centrum, Bojiště a Salon Oáza.
Tyto projekty budou studenti obhajovat na podzim v trutnovském kulturním centru UFFO společně s několika dalšími studentskými projekty dalších škol před porotou podnikatelů a odborníků z praxe. Práce na projektech přinesla studentům spoustu zajímavých informací a dovedností, které mohou využít pro případné budoucí podnikatelské aktivity. Důležitým výstupem je skutečnost, že teoretické znalosti maximálně přiblížily reálné praxi.

Bc. Pavlína Kašparová a Ing. Eva Dvořáková

Polední menu na 21. 2. 2018

Polévka I. Gulášová polévka
I. Krůtí kapsa plněná sušenými rajčaty a sýrem, domácí bramborové krokety