Slavnostní menu pro Českou lesnickou akademii v Trutnově

Vítanou příležitostí pro prokázání umu našich vyučujících a žáků školy učebního oboru Kuchař-číšník byl slavnostní večer pořádaný pro žáky a zaměstnance na výše uvedené škole.

Připraveno bylo následující menu:
Revírnícký dortík (jelení pěna na listovém těstě)
Jelení ragů, plněné brambory pečené a domácí bramborové krokety smažené
Marinovaná hruška s brusinkami, šlehačkou a čokoládou

Jsme rádi, že vše chutnalo a připravené menu se setkalo s pochvalou...

Polední menu na 23. 5. 2018

Polévka I. Kukuřičná polévka s luštěninovými nudličky
I. Vepřový plátek s chřestem a sýrem, šťouchané batáty s cibulkou, zelný salát s
II. Brynzové halušky se slaninou