Slavnostní zahájení školního roku

Vážení rodiče, vážení žáci! Společné slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 pro žáky prvních ročníků se uskuteční v pondělí 4. září 2017 ve velkém sále MěÚ v Trutnově, Slovanské náměstí 165 od 8 hodin.

Žáci druhých, třetích a závěrečných ročníků oborů školy se sejdou v budově školy Volanovská 243 od 10 hodin (rozmístění tříd podle rozpisu).
Týká se též žáků maturitního oboru Logistické a finanční služby a nástavbové Gastronomie.

Přejeme všem příjemný začátek nového školního roku.