Tesaři mezi nejlepšími na mistrovství ČR

Nejlepší žáci v oboru vzdělávání TESAŘ se utkali na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ.

Do finále, které se pořádalo u příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu ve dnech 25. – 27. dubna 2018 v Brně, se probojovalo šest škol z České republiky, jedné Slovenské a jedné z Maďarska. Žáci naší školy MICHAL BARTOŠKA a ROSTISLAV GERMÍN v silné konkurenci bojovali velice zdatně a obsadili vynikající 4. místo, které je dalším potvrzením, že tesaři z naší školy umí.

Ing. Michal Šefr

Polední menu na 23. 5. 2018

Polévka I. Kukuřičná polévka s luštěninovými nudličky
I. Vepřový plátek s chřestem a sýrem, šťouchané batáty s cibulkou, zelný salát s