Tesaři vytesali v Praze bronz!

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky pořádal ve dnech 28. února až 2. března 2018 soutěž TESAŘ 2018 – oblastní kolo Čechy. Organizátorem akce byla Akademie řemesel Praha – Střední škola technická Zelený pruh, Praha.

Žáci třetího ročníku Michal Bartoška a Rostislav Germín obsadili skvělé třetí místo z osmi zúčastněných škol. Prokázali tak zodpovědný přístup k prezentaci tesařského oboru i naší školy.

Tímto vynikajícím umístěním si naši tesaři zajistili účast v celorepublikovém dubnovém finále, které se bude konat v Brně.

Ing. Michal Šefr