Truhláři a zedníci na soutěži SUSO v Aldisu

Výstava Stavba a zahrada v Kongresovém Centru Aldis Hradec Králové byla doprovázena ve dnech 23. 3. a 24. 3. 2018 postupovým kolem soutěžní přehlídky stavebních řemesel.

Naši školu prezentovali truhláři Martin Hofman a Tomáš Hlávka, kteří po zvládnutí testových otázek, vyráběli dřevěný botník. Z jedenácti zúčastněných škol obsadili perfektní 4. místo.
Zedníci Oldřich Křížek a Jiří Falta měli za úkol po testových otázkách zhotovit omítky Cemix, dále zdění z materiálu Porotherm a Ytong. Na závěr soutěže stavěli Schiedel komín. Tito žáci jsou teprve v prvním ročníku a ve velké konkurenci díky časové ztrátě obsadili 8. místo.

Ing. Michal Šefr