UFFO Trutnov - Naše škola zaujala

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje uspořádala ve dnech 21. a 22. října 2016 druhý ročník Prezentace středních škol a zaměstnavatelů. V trutnovském UFFU se představilo více než 80 vystavujících, tedy středních škol i zaměstnavatelů, působících v celém Královéhradeckém kraji.

Naše škola již tradičně nabízela nejen informace ze strany žáků a učitelů o možnostech studia i uplatnění na trhu práce , ale také se výborně předvedla výrobky našich pekařů, cukrářů a truhlářů. Zájem o nákup našich výrobků byl veliký a byl příjemným zpestřením pro všechny návštěvníky.
Věříme, že získané informace budou inspirací pro žáky 9. tříd a těšíme se, že se s nimi setkáme nejen na dnech otevřených dveří v areálu školy, ale i v příštím školním roce, neboť poptávka po vyučených řemeslnících v našem kraji je veliká a zaměstnavatelé trutnovského regionu nabízejí široké možnosti uplatnění.