Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení

Dnem 15. května 2018 vyhlašuji 2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 pro doplnění volných míst v jednotlivých oborech školy.

Přijímací řízení 2. kola pro učební obory /Kuchař-číšník, Kuchař, Číšník, Tesař, Truhlář, Zedník, Instalatér, Pekař, Cukrář/ pro školní rok 2018/2019 se uskuteční podle podmínek uvedených na tomto odkazu.

Přihlášky podávejte do 29. května 2018.

Veškeré vaše dotazy zodpovíme na tel.: 736 619 537 nebo na e-mailu: sekretariat@sou-trutnov.cz a najdeme pro vás řešení (přestup z jiné školy, změna oboru, přihláška do vyššího ročníku).

Rádi se se zájemci o studium našich oborů setkáme osobně v čase 8 - 14 hodin na studijním oddělení v budově na ul. Volanovská 243, Trutnov - studijní oddělení /studijní referentka paní R. Matoušková/.

SOŠ a SOU Trutnov

SOŠ a SOU Trutnov - škola, která naučí!
Za studium žáci nehradí žádné poplatky. Naopak v rámci své poduktivní práce v dílnách školy nebo během praxe na smluvních pracovištích mohou za svou práci získat finanční odměnu. Finanční odměna až 500 Kč za měsíc je též poskytována žákům učebního oboru Tesař, Zedník, Instalatér díky podpoře Královéhradeckého kraje.
Znalosti a řemeslný um žáci prezentují v rámci řady soutěží. V rámci mezinárodních projektů je navázána spolupráce se školami v Banské Bystrici, Staré Lubovni, Nitře a slovinské Brežici.
Jedním ze základních cílů školy je přímé napojení na praxi.

Pro každého žáka, s ohledem na jeho možnosti, se snažíme zajistit budoucího zaměstnavatele!

Polední menu na 23. 5. 2018

Polévka I. Kukuřičná polévka s luštěninovými nudličky
I. Vepřový plátek s chřestem a sýrem, šťouchané batáty s cibulkou, zelný salát s
II. Brynzové halušky se slaninou
Moučník - dle denní nabídky

Polední menu na celý týden

Partneři školy