Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení

Dnem 15. května 2018 vyhlašuji 2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 pro doplnění volných míst v jednotlivých oborech školy.

Přijímací řízení 2. kola pro učební obory /Kuchař-číšník, Kuchař, Číšník, Tesař, Truhlář, Zedník, Instalatér, Pekař, Cukrář/ pro školní rok 2018/2019 se uskuteční podle podmínek uvedených na tomto odkazu.

Přihlášky podávejte do 29. května 2018.

Veškeré vaše dotazy zodpovíme na tel.: 736 619 537 nebo na e-mailu: sekretariat@sou-trutnov.cz a najdeme pro vás řešení (přestup z jiné školy, změna oboru, přihláška do vyššího ročníku).

Rádi se se zájemci o studium našich oborů setkáme osobně v čase 8 - 14 hodin na studijním oddělení v budově na ul. Volanovská 243, Trutnov - studijní oddělení /studijní referentka paní R. Matoušková/.

Polední menu na 23. 5. 2018

Polévka I. Kukuřičná polévka s luštěninovými nudličky
I. Vepřový plátek s chřestem a sýrem, šťouchané batáty s cibulkou, zelný salát s
II. Brynzové halušky se slaninou