Získali jsme podporu pro aktivity v rámci společného vzdělávání

Projekt Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi (registr. číslo: CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_020/0004015) je spolufinancován EU.

Společné vzděláváníProhloubením kompetencí pedagogů a řídících pracovníků škol cílí projekt na zvýšení dostupnosti kvalitního vzdělání pro žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami, a tím směřuje i k naplnění specifického cíle 3: Podpora společného vzdělávání Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

Komplexní informace jsou zachyceny v přiloženém dokumentu.

Polední menu na 21. 2. 2018

Polévka I. Gulášová polévka
I. Krůtí kapsa plněná sušenými rajčaty a sýrem, domácí bramborové krokety
II. Grilovaný camembert na carpacciu z řepy, bylinková bageta