Zúčastnili jsme se: Řemeslo má zlaté dno

Naše škola se ve středu 14. září 2016 spolu s dalšími školami zúčastnila akce pořádané Královéhradeckým kraje s názvem Řemeslo má zlaté dno.

Žáci naší školy předvedli ukázky z přípravy nápojů, pochlubili se svým umem při práci se dřevem. Zájemci z řad veřejnosti kupovali výrobky truhlářů (například krmítka, stoličky), výrobky pekařů (ochucené chleby, preclíky, koláče), cukrářů (trvanlivé pečivo, ukázky práce z modelovací hmoty). Kompletní informace o akci najdete na www Královéhradeckého kraje.

Jsem rádi, že tato akce byla uspořádána. Napomohla prezentaci různých oborů široké škály škol zřizovaných Královéhradeckým krajem. Zároveň i potvrdila, že obory naší školy, které se na akci prezentovaly, jsou více než konkurenceschopné ve srovnání se shodnými obory jiných škol.