Cukrářské výrobky

V rámci výuky odborného výcviku učebního oboru Cukrář vyrábíme širokou škálu tradičních i netradičních cukrářských výrobků.
Upečeme pro Vás zákusky, dorty, koláče a další výrobky na vánoce, velikonoce, narozeniny, svatby, smuteční hostiny, firemní akce, cofee breaky apod. dle Vašeho přání, výběru, případně předlohy.

Příklady výrobků:

• mini zákusky nebo klasické zákusky:
    štafetky
    věnečky, větrníky
    likérové špičky
    různé druhy rolád
    laskonky
    listové trubičky a kremeše
    indiánky, kornoutky
    punčové řezy
    a mnoho dalších
  • dorty k různým příležitostem - svatby, narozeniny, dětské, firemní různých tvarů a velikostí dle naší nebo Vaší předlohy
  • koláčky svatební - tvarohové, ořechové, povidlové a makové
  • výrobky z modelovací hmoty
  • čajové pečivo - vanilkové rohlíčky, linecké koláčky, třené tyčinky, třené ořechové rohlíčky, linecké lepené, žloutkové, kokosové pečivo aj.
  • perníkové výrobky - chaloupky, perníčky zdobené i na zdobení

Kompletní přehled pekařských a cukrářských výrobků je umístěn na tomto odkazu.

Nabízíme vysokou kvalitu za přiměřenou cenu. Naše cukrářky se pravidelně účastní celostátních soutěží, ve kterých se umísťují na předních místech.

Bližší informace a objednávky:
Lenka Vítová
E-mail: vitova@sou-trutnov.cz

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Segedínský guláš speciál, karlovarské knedlíky
II. Těstoviny Penne s kuřecím masem, sýrová omáčka