Restaurace

Rádi Vás uvítáme u oběda nebo při společenském posezení v příjemném prostředí naší restaurace. Obědy běžně podáváme od pondělí do pátku v čase od 11 do 14.30 hodin. Ostatní pořádané akce jsou v časech podle dohody.
Nabízíme Vám široký výběr z našeho stálého jídelního lístku nebo menu (polévka, hlavní jídlo s přílohou, moučník) dle denní nabídky v ceně 81 Kč.
Je též možné pořídit si u nás na zálohu stravovací kartu za 149 Kč a vybírat si denně ze tří hlavních chodů. Cena včetně polévky činí 75 Kč.
Náležitě o Vás budou pečovat žáci gastronomických oborů školy pod profesionálním dozorem učitelů odborného výcviku. Ochotně Vás obslouží a poradí při výběru jídel.

Kontakt: Martin Šimek, vedoucí školní jídelny a restaurace JUNIOR
Telefon: +420 736 659 853; +420 499 315 136