Tesařské práce

Nabízíme veškeré tesařské služby v trutnovském regionu. Provádíme vazby střech rodinných domů. Vyrábíme vazníky a veškeré střešní konstrukce. Montujeme zahradní domky, altány, přístřešky, dveří, dřevníky a další jednoduché dřevostavby. Zhotovujeme pergoly, stání pro automobily včetně šalování základů.

Bližší informace Vám poskytne:

Ing. Michal Šefr
vedoucí učitel odborného výcviku
E-mail: sefr@sou-trutnov.cz

Zdeněk Bernard
učitel odborného výcviku
E-mail: bernard@sou-trutnov.cz

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Segedínský guláš speciál, karlovarské knedlíky
II. Těstoviny Penne s kuřecím masem, sýrová omáčka