Zednické práce

Nabízíme zednické práce – vnitřní i vnější omítky, veškeré druhy zdících prací z klasických nebo moderních materiálů. Provádíme adaptace a rekonstrukce starších bytů, vypříčkování, osazování zárubní a oken. Nabízíme rovněž betonáž základů a desek a jiné betonářské práce.
Zhotovujeme jednoduché montáže suchých staveb, např. ze sádrokartonu a jiných materiálů.

Bližší informace Vám poskytne:

Ing. Michal Šefr
vedoucí učitel odborného výcviku
E-mail: sefr@sou-trutnov.cz

Petr Najman
učitel odborného výcviku
E-mail: najman@sou-trutnov.cz

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Segedínský guláš speciál, karlovarské knedlíky
II. Těstoviny Penne s kuřecím masem, sýrová omáčka