Informace pro uchazeče o studium

Přijďte studovat na naši školu!

Nabízíme jak vzdělání zakončené maturitní zkouškou (Logistické a finanční služby + nástavbové studium Gastronomie pro žáky oborů Kuchař-číšník), tak i vzdělání zakončené výučním listem  (Cukrář, Pekař, Instalatér, Zedník, Tesař, Truhlář, Kuchař, Číšník, Kuchař-číšník).
Standardně se na naši školu přihlašují žáci z 9. ročníků základních škol. Je možné, za určitých podmínek, podat i přihlášku z 8. třídy základní školy.
Taktéž je možné přestoupit na vybraný obor školy či si podat přihlášku do vyššího ročníku vybraného oboru na základě předchozího studia na jiné střední škole.
Informace ke studiu poskytne studijním oddělení školy či pracovníci vedení školy.

SOŠ a SOU Trutnov je škola, která vás připraví do dalšího pracovního i studijního života.

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Segedínský guláš speciál, karlovarské knedlíky