Přijímací řízení pro školní rok 2017/2018

Termín podání přihlášek ke studiu je do 1. března 2017.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018 (učební obory)

Přijímací řízení pro školní rok 2017/2018 se uskuteční pro níže uvedené obory:

1) Logistické a finanční služby - maturitní obor (denní forma). Kritéria pro přijetí uchazečů + přihláška ke studiu.

2) Gastronomie - maturitní obor (pouze denní forma). Pro absolventy učebních oborů Kuchař, Číšník, Kuchař-číšník. Kritéria pro přijetí uchazečůpřihláška ke studiu.

3) Učební obory: Kuchař-číšník, Kuchař, Číšník, Tesař, Truhlář, Zedník, Instalatér, Pekař, Cukrář. Kritéria pro přijetí uchazečůpřihláška ke studiu.

Jednotná přijímací zkouška pouze pro maturitní obory (písemný test z českého jazyka a literatury a písemný test z matematiky) se bude konat:

1. termín - 12. dubna 2017
2. termín - 19. dubna 2017

Náhradní termín je stanoven:
1. termín - 11. května 2017
2. termín - 12. května 2017

Veškeré vaše dotazy zodpovíme na tel.: 736 619 537 nebo na e-mailu: sekretariat@sou-trutnov.cz.

Rádi se se zájemci o studium našich oborů setkáme osobně v čase 8 - 14 hodin na studijním oddělení v budově na ul. Volanovská 243, Trutnov - studijní oddělení /studijní referentka paní R. Matoušková/.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Všem studentům škol v Trutnově a okolí nabízíme ubytování na Domově mládeže školy za 600 Kč za měsíc!
Cena zahrnuje ubytování a připojení k internetu.

Polední menu na 20. 9. 2017

Polévka I. Karotkový krém se zázvorem a limetkou
Polévka II. Dle jídelního lístku
I. Segedínský guláš speciál, karlovarské knedlíky