Přijímací řízení pro školní rok 2018/2019

Termín podání přihlášek ke studiu je do 1. března 2018.

Přijímací řízení pro školní rok 2018/2019 se uskuteční pro níže uvedené obory:

Učební obory: Kuchař-číšník, Kuchař, Číšník, Tesař, Truhlář, Zedník, Instalatér, Pekař, Cukrář. Kritéria pro přijetí uchazečů přihláška ke studiu.

Veškeré vaše dotazy zodpovíme na tel.: 736 619 537, 724 896 170 nebo na e-mailu: sekretariat@sou-trutnov.cz.

Rádi se se zájemci o studium našich oborů setkáme osobně v čase 8 - 14 hodin na studijním oddělení v budově na ul. Volanovská 243, Trutnov - studijní oddělení /studijní referentka paní R. Matoušková/.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Všem studentům škol v Trutnově a okolí nabízíme ubytování na Domově mládeže školy za 600 Kč za měsíc!
Cena zahrnuje ubytování a připojení k internetu.

Uchazeči, kteří vyhoví požadavkům přijímacího řízení, budou přijati ke vzdělávání do Střední školy a Středního odborného učiliště, Trutnov.
Její činnost bude s účinností od 1. 7. 2018 vykonávat Střední škola gastronomie a služeb se sídlem Volanovská 243, 541 01 Trutnov, která vznikne splynutím příspěvkových organizací Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Trutnov a Střední školy hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují.

Žáci, kteří na danou školu do zvoleného oboru nastoupí, svůj zvolený obor v místě školy též dokončí.