Stravování ve školní jídelně

Pro studenty i zaměstnance školy zajišťujeme stravování v naší školní jídelně prostřednictvím čipových stravovacích karet. Strávník si pořídí na zálohu u vedoucího školní jídelny čipovou kartu a na objednávkovém boxu v jídelně či na internetu si zvolí jeden ze tří nabízených pokrmů. Jídelníček je pestrý, sestavovaný dle zásad správné výživy. Žáci ubytovaní na domově mládeže si mohou objednat i zesílenou snídani a večeři.
Ve výjimečných případech lze objednat nebo zrušit jídlo den předem do 13ti hodin u vedoucího školní jídelny.
Před odebráním stravy si musí každý zajistit dostatek peněz na kontě školní jídelny u KB v Trutnově. Pro identifikaci strávníka je nezbytný variabilní symbol, který každý obdrží při zakoupení stravovací karty. Doporučujeme trvalý příkaz k úhradě vždy mezi 20tým a 30tým dnem v měsíci na následující období.

Vedoucí školní jídelny: Martin Šimek
Číslo účtu u KB Trutnov: 78-8943750217/0100